Strona główna Poznaj nas
section divider

Poznaj nas

Stokrotka Express

 

Stokrotka Express to nowy, dynamicznie rozwijający się format sklepów Stokrotka oparty na formule convenience, łączący w sobie bogate doświadczenie i nowoczesne podejście do handlu. Sąsiadujemy z konsumentami w ich życiu, miejscu zamieszkania, pracy oraz podróży i odpowiadamy na potrzeby występujące w danej chwili.

 

Placówki posiadają od 60 do 120 m2 sali sprzedaży, a  nasi eksperci dbają o optymalny dobór najwyższej jakości produktów, znanych i cenionych marek. Łącząc to z nowoczesną technologią sklepów zapewniamy konsumentom możliwość przeprowadzenia błyskawicznych i wygodnych zakupów.

Logo Stokrotki Express

Zmieniające się nawyki żywieniowe oraz styl życia odbijają się na podejściu do zakupów. Klienci stawiają na komfort i szybkość. Sklepy Stokrotka Express zaspokajają wszystkie potrzeby codziennego funkcjonowania, zachowując przy tym format małych placówek. Dłuższe godziny otwarcia, dodatkowe usługi oraz oferta gastronomiczna to odpowiedź na zwiększające się tempo życia Polaków.

 

Nasi Partnerzy biznesowi korzystają z bogatego zaplecza merytorycznego, analitycznego, operacyjnego oraz marketingowego, które budowaliśmy przez ponad 20 lat działalności Stokrotki. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, gwarantując profesjonalizm wszystkim naszym współpracownikom.

Baner kontaktowy do wypełnienia formularza